NOWE BIURA W OLSZTYNIE !!!

Już wkrótce w Olsztynie zostaną oddane nowe biura w  znanym wszystkim Olsztyniakom biurowcu, który obecnie przechodzi gruntowną modernizację. Pierwsi najemcy wprowadzą się już pod koniec czerwca 2018 roku, natomiast całkowite zakończenie prac remontowych przewiduje się wraz z końcem września 2018 roku.

Biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Olsztyna, u zbiegu ulic Partyzantów i 1-ego  Maja. Niegdyś obiekt był wynajmowany przez instytucje rządowe, obecnie jest w trakcie kapitalnego remontu i rebrandingu. Ten całkowicie odnowiony obiekt składa się z czterech kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 2 500 m2.  Budynek został przysposobiony z myślą o mikro i małym przedsiębiorcy oferując powierzchnie biurowe od 10 m2.

Dbając o komfort pracy naszych najemców zapewniliśmy również wiele udogodnień do prowadzenia własnego biznesu jak: nowoczesna infrastruktura teletechniczna, serwerownie, pomieszczenia socjalne na każdej kondygnacji, pomieszczenia archiwalne, parking, kontrolę dostępu, monitoring i ochronę oraz sale konferencyjno – szkoleniowe.

Nieruchomość została wyposażona w windę i dostosowana do osób niepełnosprawnych umożliwiając im prace i swobodne poruszanie się na wszystkich piętrach budynku.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki i Marszałkowski, Sąd Rejonowy, Starówka Miejska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, przystanki komunikacji miejskiej. Do 2020 roku zostanie zrealizowana inwestycja PKP pt. Dworzec Kolejowy Śródmieście, który zlokalizowany będzie za przedmiotową nieruchomością.

REZERWACJA LOKALI ROZPOCZĘTA !!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: – tel. 723 014 490, e-mail: biuro@admininvest.pl

 

RZUTY KONDYGNACJI:

RZUT PARTERU

RZUT I PIĘTRA

RZUT II PIĘTRA

RZUT III PIĘTRA

 

Kontakt

Tomasz Pisoń

tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl

Emilia Kamińska

tel. +48 730 114 084
emilia@admininvest.pl

Michał Rakowski

tel. + 48 884 314 084
michal@admininvest.pl

+48 89 519 05 93
biuro@admininvest.pl
ul. Pieniężnego 18B,
10-006 Olsztyn