Admin Invest – O nas

Witajcie na naszej stronie!

 

Szanowni klienci, obecni i przyszli, chcielibyśmy abyście poznali nas z bliska, aby nasza współpraca była jeszcze lepsza niż jest do tej pory. Oczywiście my nie narzekamy, uważamy, iż mamy wspaniałych klientów i mamy nadzieję, że myślicie o nas tak samo 😉 dlatego poniżej kilka słów o naszym zespole.

 

Oto my:

 

Główny dowodzący w firmie to oczywiście Tomek – sympatyczny i uprzejmy, zawsze każdemu pomoże. Emilia to jego prawa ręka, zawsze rozwiąże każdy problem, ZAWSZE i KAŻDY. A lewą ręką jest Anna, która na wszystko ma oko. Nasz zespół wspiera także konserwator oraz Panie sprzątające, którzy pomagają nam utrzymać nieruchomości pod względem technicznym oraz czystości.

 

A teraz o tym czym się zajmujemy….

 

Prowadzimy i nadzorujemy bieżącą obsługę nieruchomości, zajmujemy się planowaniem krótko- i długookresowych celów i sposobów ich realizacji w odniesieniu do zachowania nieruchomości w stanie niepogorszonym, a także jej rozwoju. Zajmujemy się wynajmem lokali w obsługiwanych nieruchomościach, a także doradzamy w zakresie zarządzania nieruchomościami.

 

W naszej bazie nieruchomości posiadamy budynki komercyjne, głównie biurowce:

 

  1. Pieniężnego 18 B – budynek w centrum miasta, ale dla niektórych trudno jest go znaleźć, zazwyczaj mówimy, że jest za Centrum Handlowym Aura lub za Dukatem i obok dzikiego parkingu na słynnym „błotku”. W budynku tym wynajmują lokale mniejsze i większe firmy, a także działa tam hurtownia odzieży.
  2. Nowowiejskiego 9 „N9” – to nowy budynek, ma dopiero 5 lat. To ten na rogu ulic Nowowiejskiego i Wyzwolenia, zielono żółty z falistymi balkonami. Pierwotnie miał być to hotel, ale w końcowej fazie powstały tam biura, które cieszą się dużą popularnością wśród najemców. Czy wiedzieliście, że w 2012 roku budynek ten znalazł się na 2 miejscu w rankingu MAKABRYŁA ROKU 2012? Każdy ma własny gust, nam się podoba a nowoczesne wnętrze mówi samo za siebie.
  3. Partyzantów 1/2 – budynek mieści się na rogu ulic 1 Maja i Partyzantów, obok Remondisu. Kiedyś był tam BOŚ Bank, ZUS a także Agencja Rynku Rolnego. W 2018 roku  przeprowadzono tam generalny remont, okraszony potem, łzami a na końcu śmiechem ze szczęścia, że się udało. Wszystko się w tym budynku zmieniło wewnątrz jak i na zewnątrz, a nawet została zainstalowana tam winda. Biura wynajmują firmy jednoosobowe a także większe.
  4. Linki 3/4 – to budynek Wspólnoty Lokalowej, wiecie, gdzie jest Alior Bank przy ZUS-ie? Tak, to właśnie tam! Oprócz Banku w budynku swoje działalności prowadzą m.in. adwokaci, radcy i Komornik a także centrum rehabilitacyjne, a po drodze można także wstąpić do piekarni, która także się tam znajduje.
  5. Kołobrzeska 32 – budynek usługowo-handlowy wszystkim bardzo dobrze znany tzw. „Stary Niemiec” jest tam Biedronka, Apteka i inne znane przez mieszkańców sklepy.

 

Teraz już wiecie kim jesteśmy i co robimy. Liczymy, iż częściej będziecie do nas zaglądać co zachęci Was do współpracy razem z nami. Jesteśmy otwarci na wszystkich i wszystko. Jeśli macie sugestie co do tematów i informacji jakie byście chcieli, aby tutaj zamieścić dajcie nam znać na adres e-mail lub na naszej stronie na Facebooku, na którego śledzenie zapraszamy, gdyż zamieszczamy tam aktualne oferty najmu lokali.

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Admin Invest

 


 

 

Kontakt

zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Tomasz Pisoń

tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl

zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Emilia Kamińska

tel. +48 530 065 607
emilia@admininvest.pl

+48 89 519 05 93
biuro@admininvest.pl
ul. Pieniężnego 18B,
10-006 Olsztyn