Admin Invest – O nas

Od ponad dekady zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizujemy się w administrowaniu obiektami biurowymi oraz parkami handlowymi, co sprawia że jesteśmy  doświadczonym zespołem w tym zakresie.

Z sukcesami prowadzimy rebranding obiektów i dalszą ich komercjalizację. Każdą z nieruchomości traktujemy indywidualnie, opracowując dla niej koncepcję biznesową, dostosowując jej układ funkcjonalny do potrzeb aktualnego rynku oraz projektujemy i nadzorujemy kompleksowe prace remontowo – budowlane.

Codziennie dbamy o powierzone nam nieruchomości. Nasi administratorzy osobiście nadzorują obiekty, sprawdzając bezpieczeństwo ich użytkowania, trzymają piecze nad pracą serwisów technicznych, napraw gwarancyjnych i oczywiście pozostają w stałym kontakcie z kierownikami sklepów oraz menadżerami regionalnymi. Natomiast nasz personel techniczny i sprzątający  systematycznie dba o walory estetyczne obsługiwanych przez nas nieruchomości.

Wśród naszych klientów jesteśmy znani z natychmiastowej reakcji na zgłoszenie, niezależnie od pory dnia czy nocy. Przykładamy szczególną staranność do tego co robimy dzięki temu zaufało nam już wielu inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Admin Invest to nie tylko zarządzanie nieruchomościami, które jest fundamentem firmy.  Administracja to tylko pierwszy człon nazwy a nasza działalność skupia się również na drugim członie, czyli na Inwestycjach.

Sukcesywnie zwiększamy inwestycje w projekty deweloperskie, które dzięki doświadczeniu, a przede wszystkim zaangażowaniu naszego zespołu są szczegółowo dopracowane jeszcze na etapie wyboru lokalizacji. Ma to odzwierciedlenie w dużej popularności i zainteresowaniu wśród odbiorców końcowych.

Przez lata pracy w branży zgromadziliśmy ogromne doświadczenie. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami, dzięki czemu wszystkie etapy budowy są stabilne i przewidywalne.

Jesteśmy również partnerem dla inwestorów pasywnych, którzy powierzają nam z zaufaniem kapitał w celu realizacji kolejnych przedsięwzięć deweloperskich. Na swoje barki bierzemy cały proces inwestycyjny zaczynając od wyselekcjonowania gruntów z potencjałem, na których planujemy przedsięwzięcie inwestycyjne oparte o szczegółowe analizy rentowności, poprzez sprawowanie pieczy nad etapem projektowym, budowy i sprzedaży.

W skrócie o nas:

Admin Invest jest synonimem kompleksowego zakresu działania, zarówno w zarządzaniu jak i projektach inwestycyjnych.

Kontakt

Tomasz Pisoń

tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl

Emilia Kamińska

tel. +48 730 114 084
emilia@admininvest.pl

Michał Rakowski

tel. + 48 884 314 084
michal@admininvest.pl

+48 89 519 05 93
biuro@admininvest.pl
ul. Pieniężnego 18B,
10-006 Olsztyn