Admin Invest – O nas

Witajcie na naszej stronie!

Szanowni klienci, obecni i przyszli, chcielibyśmy abyście poznali nas z bliska, aby nasza współpraca była jeszcze lepsza niż jest do tej pory. Oczywiście my nie narzekamy, uważamy, iż mamy wspaniałych klientów i mamy nadzieję, że myślicie o nas tak samo 😉 dlatego poniżej kilka słów o naszym zespole.

 

Oto my:

Główny dowodzący w firmie to oczywiście Tomek – sympatyczny i uprzejmy, zawsze każdemu pomoże. Emilia to jego prawa ręka, zawsze rozwiąże każdy problem, ZAWSZE i KAŻDY. A lewą ręką jest Anna, która na wszystko ma oko. Nasz zespół wspiera także konserwator oraz Panie sprzątające, którzy pomagają nam utrzymać nieruchomości pod względem technicznym oraz czystości.

 

A teraz o tym czym się zajmujemy….

Prowadzimy i nadzorujemy bieżącą obsługę nieruchomości, zajmujemy się planowaniem krótko- i długookresowych celów i sposobów ich realizacji w odniesieniu do zachowania nieruchomości w stanie niepogorszonym, a także jej rozwoju. Zajmujemy się wynajmem lokali w obsługiwanych nieruchomościach, a także doradzamy w zakresie zarządzania nieruchomościami.

 

Teraz już wiecie kim jesteśmy i co robimy. Liczymy, iż częściej będziecie do nas zaglądać co zachęci Was do współpracy razem z nami. Jesteśmy otwarci na wszystkich i wszystko. Jeśli macie sugestie co do tematów i informacji jakie byście chcieli, aby tutaj zamieścić dajcie nam znać na adres e-mail lub na naszej stronie na Facebooku, na którego śledzenie zapraszamy, gdyż zamieszczamy tam aktualne oferty najmu lokali.

Pozdrawiamy

Zespół Admin Invest

 


 

 

Kontakt

zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Tomasz Pisoń

tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl

zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Emilia Kamińska

tel. +48 530 065 607
emilia@admininvest.pl

+48 89 519 05 93
biuro@admininvest.pl
ul. Pieniężnego 18B,
10-006 Olsztyn