Portfolio

Park Handlowy DYWITY

Park Handlowy w Dywitach – nieruchomość jakiej brakowało w tej niedużej podolsztyńskiej gminnej miejscowości. Dywity bezpośrednio graniczą z Olsztynem dzięki czemu Gmina bardzo szybko rozwija się i powstają to nowe inwestycje deweloperskie. To doskonałe miejsce na powstanie nowego Parku Handlowego.


Budynek biurowo – usługowy – Olsztyn, ul. Wojska Polskiego

4 kondygnacyjny budynek biurowo – usługowy o powierzchni użytkowej 643m2 mieszczący się w Olsztynie przy ul. Wojska Polskiego.

 

4


Budynek biurowy – Olsztyn, ul. Towarowa 1

Budynek biurowo – usługowy zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Towarowej 1 nieopodal ronda z ulicą Dworcową.


Pasaż Handlowy M PARK w Lubawie

Pasaż handlowy M Park w Lubawie – to obiekt handlowy zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej, który został oddany do użytku w 2022 roku.


Centrum Handlowe BARCZEWO

Park Handlowy zlokalizowany w Barczewie pod Olsztynem.


Powierzchnia biurowa – Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 22

Powierzchnia biurowa dwóch pięter o łącznej powierzchni 1500 mkw. zlokalizowana w nowoczesnym biurowcu w Olsztynie przy ul. Dąbrowszczaków 22.


Pasaż Warmiński – Lidzbark Warmiński ul. Olsztyńska 6

Pasaż Warmiński to nowoczesny pasaż handlowy zlokalizowany w Lidzbarku Warmińskim. Kompleks składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ponad 6 000 mkw.

 


Budynek handlowy – Olsztyn, ul. Kołobrzeska 32

Nieruchomość handlowa zlokalizowana nieopodal Dworca Głównego w Olsztynie u zbiegu ulicy Kołobrzeskiej i Dworcowej. Ze względu na swoją historię jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w Olsztynie, który przeszedł remont w 2017 roku. Jest to bardzo dobrze usytuowany punkt handlowy w którym obecnie znajduje się market spożywczy, apteka, centrum chińskie, sklep z dywanami, placówka banku oraz punkt mebli na wymiar.


Budynek biurowy – Olsztyn, ul. Partyzantów 1/2

Nieruchomość biurowo – usługowa zlokalizowany w ścisłym centrum Olsztyna, u zbiegu ulic Partyzantów i 1-ego  Maja. Niegdyś obiekt był wynajmowany przez instytucje rządowe, obecnie jest w trakcie kapitalnego remontu i rebrandingu. Ten całkowicie odnowiony obiekt składa się z czterech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej o łącznej powierzchni użytkowej 2 500 m2.  Budynek został przysposobiony z myślą o mikro i małym przedsiębiorcy oferując powierzchnie biurowe od 13 m2.  Zapewnia również dostęp do pomieszczeń socjalnych, serwerowni, pomieszczeń archiwalnych oraz centrum konferencyjnego zlokalizowanego na najniższej kondygnacji.

Nieruchomość została wyposażona w windę i dostosowana do osób niepełnosprawnych umożliwiając im prace i swobodne poruszanie się na wszystkich piętrach budynku.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki i Marszałkowski, Sąd Rejonowy, Starówka Miejska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, przystanki komunikacji miejskiej.


Budynek biurowy – Olsztyn, ul. Linki 3/4

Nieruchomość biurowa zlokalizowana w samym centrum Olsztyna. Składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 2 000 m2. W budynku mieści się siedziba Izby Adwokackiej w Olsztynie, oddział banku, Komorniki Sądowy, oddział fundacji oraz inni przedsiębiorcy.  W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki i Marszałkowski, Sąd Rejonowy, Park Centralny, Starówka Miejska, Poczta, przystanki komunikacji miejskiej.


Budynek biurowo – handlowo – usługowy – Olsztyn, ul. Pieniężnego 18 B

To zrewitalizowany obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się galeria handlowa, Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki i Marszałkowski, Sąd Rejonowy, Park Centralny, Starówka Miejska, Poczta, przystanki komunikacji miejskiej. Jako jedna z nielicznych nieruchomości w ścisłym centrum miasta posiada własny parking. Powierzchnie lokali zostały przystosowane do prowadzenia działalności mikro i małych przedsiębiorstw.


Biurowiec „N9” – Olsztyn, ul. Nowowiejskiego 9

To nowoczesny obiekt biurowy zlokalizowany w centrum miasta. Z okien lokali rozpościera się widok na panoramę Starego Miasta i zamku Olsztyńskiego. Tuż obok zlokalizowany jest Park Podzamcze, Ratusz Miejski, restauracje, miejsca parkingowe, przystanki komunikacji miejskiej. Nieruchomość w pełni dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych, na każdej kondygnacji znajdują się pomieszczenia socjalno – kuchenne oraz toalety. Wysoki standard wykończenia oraz infrastruktura techniczna taka jak: klimatyzacja, sieć komputerowa, serwerownie, monitornig i kontrola dostępu zapewniają najemcom najwyższy standard.


Kontakt

Tomasz Pisoń

tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl

Emilia Kamińska

tel. +48 730 114 084
emilia@admininvest.pl

Michał Rakowski

tel. + 48 884 314 084
michal@admininvest.pl

+48 89 519 05 93
biuro@admininvest.pl
ul. Pieniężnego 18B,
10-006 Olsztyn